Wymiana zamków po włamaniu


Niestety ani mieszkanie w dużej aglomeracji miejskiej, ani w małe wsi nie ustrzeże nas przed włamaniem. Nie ma na o żadnej reguły i jedyne co nam pozostaje, to bycie czujnym, pilnowanie kluczy od domu i garażu, zamykanie okien i dokładne sprawdzanie, czy dom jest zamknięty, zwłaszcza jeśli czeka nas dłuższa nieobecność.
Co zrobić, kiedy jednak mimo zachowania najwyższej ostrożności i nam przyjdzie zmierzyć się ze skutkami włamania? Na pewno czeka nas natychmiastowa wymiana zamków. Wiele osób radzi sobie z tym własnoręcznie i kupuje wkładki w marketach budowlanych dopasowując je do swoich drzwi.
Jeśli jednak nie jesteśmy pewni czy dobrze wszystko wymierzyliśmy- warto aby zrobił to sprawdzony Ślusarz Poznań. Ślusarz po przyjeździe do naszego domu lub mieszkania dokona oględzin i podpowie jakie wkładki zakupić. Czasem po włamaniu drzwi są tak zdewastowane, że ślusarz będzie musiał wymienić całe drzwi, choć myśleliśmy, że czeka nas jedynie wymiana zamków.
Pamiętajmy jednak, aby nie zwlekać z wezwaniem ślusarza i nie odkładać wymiany zamków czy całych drzwi. Jeśli złodziej wciąż jest w posiadaniu naszych kluczy nie można wykluczyć, że niebawem znów się zjawi, aby ukraść więcej naszych przedmiotów.

Szukasz alternatywy dla drzwi? Zobacz!